אסטרו-קואצ'ינג – אסטרולוגיה ואימון אישי משלבים כוחות

שילוב בין אסטרולוגיה ואימון אישי מוציא את האסטרולוגיה מתחום הפטליזם ומעביר אותה לתחום הצמיחה האישית', תחום שמעודד בחירה חופשית ויציאה מתבניות חשיבה מקובעות ופטליסטיות.

בעת העתיקה הוגדרה האסטרולוגיה כהגדת עתידות והאמונה בשליטה הבלעדית של הכוכבים על החיים על פני כדור הארץ הייתה רווחת ביותר, וחיי היומיום נוהלו בהתאם לתנועת הכוכבים. בבבל, במאות שלפני הספירה, האסטרולוגיה והאסטרונומיה נחשבו כתחום אחד, וביוון, במאות הראשונות שאחרי הספירה, כל תחומי המדע נעזרו בידע אסטרולוגי.

גם במשך מאות השנים שבהן האסטרולוגיה התפתחה והתפשטה באירופה לא רק המדענים נעזרו בה, אלא גם רופאים נעזרו בשיטות אסטרולוגיות כדי לאבחן ולתת פרוגנוזה. מדענים דגולים, כמו יוהנס קפלר וגליליאו גליליי עסקו בה, וגם ניוטון, שנחשב כאבי הפיזיקה המודרנית, התעניין בה ולמד אותה, ואסטרולוגיה זכתה לכינוי "אם המדעים".

ההפרדה בין האסטרולוגיה למדע התרחשה במאה ה-17. האסטרונומיה והאסטרולוגיה, שעד אז היו שלובות זו בזו, נקרעו זו מזו. האסטרולוגיה איבדה את כתרה, וממעמד של "מלכת המדעים" ירדה למעמד של אמונה תפלה.
רק לקראת סוף המאה ה-19 וראשית המאה ה-20 החלה האסטרולוגיה לפלס את דרכה חזרה למעמד נחשב, 
והתפתחה כתורה הומניסטית-רוחנית שמעודדת יציאה מתבניות חשיבה פטליסטיות, ומדגישה את אפשרויות הבחירה החופשית.

אסטרולוגיה פסיכולוגית התפתחה בעקבות מחקריו של פרופ' גוסטב קרל יונג, הפסיכואנליטיקן הנודע, שחקר את האסטרולוגיה ונעזר בה כדי להבין ולאבחן את המטופלים שלו. הודות לו, אסטרולוגיה התפתחה ככלי עזר יעיל ביותר לאבחון פסיכולוגי. אסטרולוגיה פסיכולוגית מתייחסת לפלנטות כאל מייצגים של הדחפים והמניעים של האדם, ועל פי המיקום של הפלנטות במפה אסטרולוגית אישית, אסטרולוג פסיכולוגי מאבחן מהם צרכיו של האדם.

אסטרולוגיה הומניסטית מודרנית גורסת ש"אופי הוא גורל". משמעותו של משפט זה היא שהאדם מתנהל בחייו על פי תבניות התנהגות שנגזרות מאופיו, ועל כן דרך ההתנהלות שלו היא המתווה את גורלו. כאשר האדם מודע לעצמו, הוא יכול לשנות את אופן ההתנהגות ואת דרך ההתנהלות שלו, וכתוצאה מכך הוא יכול להשיג שליטה רבה יותר על חייו ועל גורלו.

"מחשבה יוצרת מציאות" הוא רעיון מרכזי בשיטות להתפתחות אישית ושיפור עצמי, גם בשיטות קדומות וגם במודרניות. למשל, תורת "הסוד" שנוסחה לראשונה ב-1910 על ידי  וואלאס די. ווטלס  בשם "מדע ההתעשרות", ותפסה תאוצה בסוף המאה ה-20 וראשית המאה ה-21, היא פיתוח של  רעיון עתיק כזה. את המשפט "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו" טבע פיטר דרוקר, אבי תורת הניהול המודרנית, והוא הפך לשגור ביותר. גם קואצ'ינג ו-NLP - נל"פ, שיטות חדישות לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, מבוססות על רעיון זה. 

שיטת אסטרו-קואצ'ינג משלבת את האסטרולוגיה ההומניסטית המודרנית עם האימון האישי -  קואצ'ינג. שיטה משולבת זו מציעה תוכנית של אימון אישי לשיפור כל תחומי החיים בעזרת מפות אסטרולוגיות. "הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו?" אימון אישי ואסטרולוגיה יכולים ללכת "יד ביד", כי אימון אישי מתייחס למכלול חייו של האדם והמטרה של תהליך אימון אישי היא היכרות עצמית ומימוש הפוטנציאל; אסטרולוגיה היא שיטת אבחון יסודית שמקיפה את כל שטחי החיים, ויכולה לחשוף ביעילות את הפוטנציאל של האדם.

תהליך אימון אישי הוא תכליתי, ומכוון להשגת תוצאות בזמן קצר. במהלך אימון אישי מגדירים את החזון של המתאמן, מציבים יעדים, בונים תוכנית פעולה ומתמקדים בהשגת מטרות. בשיטת אסטרו-קואצ'ינג טווח האפשרויות מתרחב, כיוון שהתבוננות במפות אסטרולוגיות של המתאמן נותנת ראייה רחבה יותר והבנה מעמיקה יותר של עולמו, הפנימי והחיצוני.

מפת לידה אסטרולוגית היא מפת דרכים של החיים שלכם, והיא משקפת לכם את האפשרויות  שזמינות עבורכם בכל זמן נתון בכדי להשיג את המטרות ואת היעדים שלכם. כאשר במהלך האימון אתם נעזרים במידע אסטרולוגי, אתם יכולים לקבל את ההחלטות שלכם מתוך ראייה רחבה יותר, ואתם יכולים לבחור מתוך המכלול את הנתיבים המתאימים לכםביותר. במהלך אימון אישי, בהתאם להתקדמותכם, פותחים מפות אסטרולוגיות נוספות, מפות עדכניות וממוקדות, שמבהירות כל נושא שנדון באימון האישי.

התבוננות בדברים מנקודת המבט הרחבה של האסטרולוגיה מאפשרת לכם להסתכל על חייכם מזוויות שונות שלא נגלו לכם קודם לכן, ואתם יכולים לקבל תובנות על כל תחום בחייכם, לעשות אינטגרציה בין כל התחומים בדרך שהיא אופטימאלית עבורכם - ולשפר את חייכם כמכלול.

© כל הזכויות שמורות ל רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית, אסטרו-קואצ'ינג 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות התקשרו לקביעת פגישה, לקבלת פרטים נוספים
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם: