אסטרולוגיה הוררית – יש את מי לשאול

אנשים שמתכוונים לפנות לעזרת אסטרולוג כדי לקבל ייעוץ אסטרולוגי נתקלים לא אחת בקושי להשיג את שעת הלידה המדויקת שלהם, ולעיתים קרובות השעה שנמסרת להם כשעת הלידה שלהם מוטלת בספק. שעת לידה מדויקת היא שקובעת את מזל השעה או מזל האופק –  המזל האסטרולוגי שפותח כל מפה אסטרולוגית, שעל פיו נעשית גם חלוקת הבתים במפה אסטרולוגית.

ייעוץ אסטרולוגי שמשלב מפות שאלה בשיטת אסטרולוגיה הוררית, מאפשר לאסטרולוג לתת לכם ייעוץ טוב יותר. שיטת אסטרולוגיה הוררית מאפשרת להגיע לדיוק מקסימלי בהצבת מפה אסטרולוגית, כי מציבים את המפה בדיוק לפי השעה המדויקת שבה השאלה נשאלת.


המילה הוררית באה מהשורש הלטיני HORA, שמשמעו – שעה, והמשמעות המילולית של המילה הורוסקופ היא: צְפִייה או חיזוי על פי השעה. על פי שיטת אסטרולוגיה הוררית מציבים מפה אסטרולוגית לכל שאלה שמטרידה את השואל/ת בכל נושא שהוא, אך חשוב להדגיש, שהשואל צריך לשאול רק שאלות שהן משמעותיות עבורו ולא לשאול שאלות סרק. כמו כן, עדיף לשאול רק שאלה אחת בכל פעם, כך כל שאלה מקבלת מפה אסטרולוגית משל עצמה. בכל מקרה, הדגש הוא על הצורך הדחוף של השואל לקבל תשובה על שאלה אמיתית ורצינית. ככל שהשאלה יותר ברורה ויותר מוגדרת, כך מפה אסטרולוגית שמוצבת עבור השאלה תהיה יותר ברורה, ותאפשר לאסטרולוג לתת תשובה יותר מובהקת ומהימנה.


שאלות אופייניות שנשאלות לעיתים קרובות עוסקות במערכות יחסים – אישיים, זוגיים משפחתיים או עסקיים; בנושאי עבודה וקריירה; בכדאיות השקעה בפרויקטים; בהחלפת מקום מגורים או ברכישת נכסים, ועוד. ניתן גם לענות על שאלות שהן בעלות עניין ציבורי-כללי.

מפת שאלה אסטרולוגית היא צילום של מערך הכוכבים ברגע המסוים שבו האדם שואל את השאלה שלו, ומערך זה יכול לגלות את מה שקשור בשאלה  את ההשתלשלות שקדמה להעלאת הבעיה וגם את התוצאות האפשריות שלה. עיקרון אסטרולוגי בסיסי "מה שלמעלה הוא מה שלמטה", תקף לגבי אסטרולוגיה הוררית (אסטרולוגיה של מפות שאלה), כמו באסטרולוגיה הנטלית (אסטרולוגיה של מפות לידה). משמעותו של עיקרון זה הוא, שמערך הכוכבים בכל רגע נתון משקף את מכלול ההתרחשויות ואת מגוון האפשרויות.  

 

"כל דבר שנולד או נעשה ברגע מסוים, נושא את תכונותיו של אותו הרגע", אמר פרופ' קרל יונג, הפסיכואנליטיקן הנודע, שחקר לעומק גם את נושא האסטרולוגיה. בכל רגע נתון נוצר בשמים מערך כוכבי חד פעמי. כאשר האדם מביע ברגע מסוים את שאלתו באופן מודע, המערך הכוכבי שנוצר ברגע הזה מסמל את הבעיה ואת פתרונה. המערך הכוכבי הזה מחושב ומעובד והופך להיות מפה אסטרולוגית שאפשר לפענח אותה על פי מערכת חוקים מקיפה ושיטתית, שהתגבשה במשך אלפי שנים וניתנת ללמידה וליישום.

בכך שונה אסטרולוגיה הוררית מאמצעי אבחון וחיזוי עממיים שמתבססים על אינטואיציה, ועל כן היא נחשבת לענף אסטרולוגי שהוא הקרוב ביותר למדע. כל שאלה מגלמת בתוכה את התשובה עליה, במפה אסטרולוגית של השאלה מגולמת "חכמת השמים", וכך, אסטרולוג מיומן יכול לכוון אתכם מבעוד מועד ולסייע לכם לבחור את הדרך הנכונה ביותר עבורכם, כי "השמים יכולים לענות"


© כל הזכויות שמורות ל רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות 
   

התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ, לקבלת פרטים על לימודי אסטרולוגיה
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם:

רות אהרוני 08-9340269