ספרי אסטרולוגיה מומלצים
מאת רות אהרוני

התקשרו או שלחו מייל וקבלו מידע עדכני על מבצעים:

 08-9340269
RuthAharoni@gmail.com

למידע על כל ספר - לחצו על תמונת הספר

  

 

     

 " היכולת של רות להסביר מושגים באסטרולוגיה, הן לחובבנים והן למקצוענים, היא שלמות בכתיבה...
ליזה מארי 


השמים יכולים לענות
אסטרולוגיה הוררית

הספר עוסק בענף אסטרולוגי מרתק, שעניינו – פענוח מפות שאלה. על פי שיטה זו מציבים מפת לידה (הורוסקופ) לרגע לידתה של שאלה. אפשר להציב מפה אסטרולוגית לכל שאלה שמוטרדים בה, החל מנושאים טריוויאליים ועד לנושאים שעומדים ברומו של עולם. ההסברים בספר רהוטים ושיטתיים, ומובאות בו דוגמאות רבות של מפות אסטרולוגיות אותנטיות משולחן העבודה של האסטרולוגית רות אהרוני.

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

הספר מציע שיטה מעשית ויישומית לפיתוח המודעות העצמית ולהאצת הצמיחה הרוחנית באמצעות שילוב עקרונות אסטרולוגיה, טארוט וקבלה אוניברסלית. תמצאו בספר פירושים קלאסיים בצד פירושים רוחניים לקלפי טארוט, מידע ייחודי על מרכיבי מפת לידה אסטרולוגית – פלנטות, מזלות ובתים אסטרולוגיים; תלמדו כיצד למשוך שפע לחייכם בעזרת מערך מקיף של מדיטציות שמהווה תוכנית לרפוי כל רובדי החיים שלכם: הפיזי, הנפשי, השכלי, הרוחני.

הקשר הקרמיעל גלגולים ואהבות בגלגל המזלות

הספר יצא לאור גם באנגלית ומופץ בארה"ב ובכל רחבי העולם. מוצגים בו לעומק עקרונות האסטרולוגיה הקרמתית ואסטרולוגיה זוגית. תלמדו מהן קרמה אישית וזוגית, נשמה תאומה, זוגיות קוסמית, ציר הדרקון; מדוע אנו בוחרים בן זוג מסוים; כיצד למשוך בני זוג מתאימים; איך לתקן ולאזן קרמה; ועוד. הספר יעזור לכם להבין לעומק – גם על רקע גלגולים קודמים – את עצמכם ואת מגוון הקשרים שלכם: נישואים, משפחה, ידידות, עבודה.

טיפוסי פאזות הירח

נושא אסטרולוגי מרתק אך פחות מוכר - טיפוסי האישיות השונים על פי הפאזות של הירח. הכרת הטיפוסים האלה מעשירה את המידע שאפשר לקבל מכל מפה אסטרולוגית ומעמיקה את ההבנה לגבי מפות אסטרולוגיות אישיות. 
ספר זה מוגש לכם בפורמט דיגיטלי, והוא מציג את אפיוני הטיפוסים השונים, שנקבעים על פי מופעי הירח השונים.
לפי ההסבר המפורט בספר תוכלו לזהות את טיפוסי הפאזות השונים, ולהעשיר את הידע על עצמכם ועל אחרים.
   

Karmic Astrology

Professional astrologer Ruth Aharoni in her one-of-a-kind book tells how to decipher the karmic "signature" in your birth chart to gain valuable insight into your karmic connections with others. Karmic Astrology - Past Lives, Present Loves, reveals the karmic characteristics revealed in the birth chart's signs, planets, houses, nodes, and elements, and tells how to identify important cosmic relationships through chart comparison.


הנחה על כל רכישה > לרכישת ספרים בקנייה מאובטחת > לחצו כאן > סל קניות


ספרים נוספים
מאת רות אהרוני  

ספרי מודעות עצמית, התפתחות אישית וצמיחה
וספרי גוף-נפש לילדים

למידע על כל ספר - לחצו על תמונת הספר

  סודות הקריאה בקלפים


מעגלי העצמה להגשמת הייעוד –
מדריך מעשי למימוש מטרות ב-9 שלבים

מדריך למציאת משמעות בחיים, שמדריך אתכם צעד אחר צעד במסע שלכם למימוש עצמי. 
הספר מציג שיטה ייחודית בת 9 שלבים מעשיים וחווייתיים להשגת יעדים ומטרות,
ומציע תוכנית הדרכה שלמה לגילוי ומימוש הייעוד. 
מתאים גם עבור אלה מכם שכבר מצאו את הייעוד -
יעזור לכם להעצים את החיבור לשליחות החיים שלכם. 

תקשור בעשרה שיעורים כל אחד יכול לתקשר

ספר תקשור שמזמין אתכם לעבודה מעשית שתאפשר לכם ליישם את עקרונות הרוח בעולם החומר. תלמדו להעלות את רמת התדר האנרגטי שלכם, לפתוח את העין השלישית, לראות הילות, לאזן את הגוף-נפש – את מערכת הצ'קרות ואת גופי האנרגיה, ולחזור לגלגולים קודמים. בספר ניתנות מדיטציות מיוחדות לתקשור עם מדריכי הנשמה, תקשור עם מלאכים, להתחברות עם כוחות הטבע, ועם התודעה העליונה.

לחצו כאן למידע על >> טרילוגיה של ספרי תקשור

חרבות או גביעיםשיפור חיי האהבה בעזרת קלפי טארוט

קלפי טארוט הם אמצעי ייעוץ מעשי ויעיל שיש לו גם השפעה רוחנית חזקה, וקריאה בקלפים מסייעת לכם להבין את עצמכם ואת האחרים. בנוסף לפירושים הקלאסיים של קלפי טארוט, מייחד הספר פירושים נפרדים של הקלפים על נושא הזוגיות, ומוצגות בו פריסות קלפים ייחודיות להבנה מעמיקה של מערכות יחסים בכלל, ליישוב קונפליקטים ולשיפור התקשורת הבינאישית. כך שבמקום לשלוף חרבות, תוכלו להושיט תמיד את גביעי האהבה. 

סודות הקריאה בקלפים

זה הספר השלישי בטרילוגיה של ספרי הטארוט מאת רות אהרוני. זהו ספר אינטרנטי שמלמד בצורה בהירה וידידותית את עקרונות הקריאה בקלפים על פי קלפי המערכת המשנית בחפיסת קלפי טארוט.
מדריך ייחודי זה מהווה עבורכם כלי פשוט ויעיל לייעוץ והכוונה

תוכלו לקבל את הספר במתנה עם רכישת ספרי טארוט נוספים מאת רות אהרוני.

יוגה לי ולך ולגיל הרך

ספר יוגה לילדים שמתאים גם לגדולים: הספר פונה לילדים בתמונות ובחרוזים המלווים את תרגילי היוגה; ולגדולים – הורים, גננות, מורים, מורים ליוגה, וכל מי שמתעניין – פונה הספר בהוראות מדויקות על אופן ביצוע התרגילים והתועלת שבהם, וגם בהנחיות להעברת שיעורי יוגה. תרגול יוגה תורם מאד לשיפור הבריאות הגופנית והנפשית, ואין כמו תרגול יוגה משותף של הורים ולילדים כדי לבנות ולחזק את הקשר המשפחתי.

מישהו צריך לפתוח חלון

ספר לכל המשפחה – סיפור הרפתקאות על ידידות בין ילד וסבא שלו שיצאו לחפש את האור בעולם דמיוני מעבר לעננים. הספר פונה לילדים בכל גיל, ומלמד שלעולם לא מוקדם מדי, ולעולם לא מאוחר מדי לצאת למסע לחיפוש עצמי ולמציאת משמעות לחיים. הספר מלווה באיורים צבעוניים מרהיבים מאת איגור קוביאר, ומספק שעת סיפור מענגת לקטנים ולגדולים.

 

לחצו כאן > ורכשו ספרים בהנחה בקנייה מאובטחת > סל הקניות


לחצו על הלינק למטה >> מגוון ספרי רות אהרוני באנגלית באמזון:

Ruth's Books on Amazon

 
לשרות אישי צרו קשר:

 08-9340269
RuthAharoni@gmail.com


ייעוץ אסטרולוגי    אסטרו-קואצ'ינג    לימודי אסטרולוגיה