מפת לידה אסטרולוגית – דיוקן הנשמה

מפת לידה אסטרולוגית היא למעשה מעין צילום של מערך הכוכבים בשמים, כפי שהוא היה ברגע הלידה של האדם. הנתונים הנדרשים להצבת מפת לידה אסטרולוגית הם: תאריך לידה, שעת לידה מדויקת ומקום לידה. חישוב מתמטי שמתבסס על נתונים אלה מייצר מפת לידה אסטרולוגית אישית (הורוסקופ אישי), כך שהמפה האסטרולוגית האישית היא מעין צילום סימבולי של האדם שנולד במערך כוכבי זה, תמונת הנשמה שלו
לכל אדם יש מפה אסטרולוגית שהיא ייחודית לו. 

               

אסטרולוגיה נטלית – אסטרולוגיה של מפות לידה, היא ענף ראשי באסטרולוגיה המערבית. ניתוח מפת לידה אסטרולוגית אישית מאפשר לאבחן את אופיו של האדם, את דפוסי ההתנהגות ואת תבניות החשיבה שלו. כמו כן, ניתן לאתר תקופות בעייתיות בחייו ותקופות שמהוות חלונות הזדמנות, שבהן קל לו יותר לפרוץ ולהתקדם. באמצעות איתור והבנת תבניות אלה האסטרולוג יכול לכוון, לייעץ ולהדריך לשינוי רצוי.

אסטרולוגיה של הזמן העתיק הייתה תורה פטליסטית שגרסה שהעתיד הוא פרי הגורל, צפוי מראש ואינו ניתן לשינוי. אך כיום, הכיוון של האסטרולוגיה הוא הומניסטי, והאסטרולוגיה העכשווית מדגישה את אפשרויות הבחירה החופשית האישית. האסטרולוגיה של העידן החדש התפתחה כתורה רוחנית שמעודדת יציאה מתבניות פטליסטיות, וגורסת שהגורל אינו קבוע מראש כי "הרשות נתונה". כך גם התפתח ענף חדש – אסטרולוגיה קרמתית.

אסטרולוגיה קרמתית גורסת שהנשמה בוחרת את מהלך החיים הבאים על פי הקרמה שלה. הבחירה הזאת מחייבת היוולדות במערך כוכבי מסוים, ואמנם האדם נולד ביום, בשעה ובמקום שתואמים את הבחירה הקרמתית של הנשמה. מכאן ההורוסקופ האישי (מפת לידה אסטרולוגית) הוא למעשה צילום הקרמה של הנשמה, והוא מציג באופן סמלי את מכלולי חייו של האדם.

על פי המרכיבים העיקריים של מפת לידה אסטרולוגית אישית– מזלות, פלנטות, בתים היבטים, וגורמים נוספים אחרים, כגון, ראש וזנב הדרקון האסטרולוגי, שניתן להם מקום נכבד בניתוח מפת לידה אסטרולוגית מההיבט של הקרמה – ניתן לגלות את תבניות האנרגיה שלכם בכל הרבדים: גופני, נפשי, שכלי ורוחני. הבנת מערך הגורמים במפה האסטרולוגית האישית שלכם מאפשרת לראות את המגבלות ששמתם על עצמכם, אך גם את האמצעים שעומדים לרשותכם לשם הקידום וההתפתחות שלכם, וניתן להתוות לכם כיוון שעל פיו תוכלו לאזן את הקרמה שלכם ולהגשים את המטרות ואת הייעוד שהנשמה שלכם בחרה לממש בגלגול הנוכחי.

השימוש שתעשו באמצעים העומדים לרשותכם יקבע באיזו מידה יתגשם הפוטנציאל שלכם בכל המישורים – וזה תלוי בבחירה החופשית שלכם, שאותה אתם אמורים לממש בכל רגע נתון בחייכם.

© כל הזכויות שמורות ל רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות 

התקשרו לקביעת פגישה, לקבלת פרטים נוספים
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם: