אסטרולוגיה של מזלות שמש

 
לשמה הטוב של האסטרולוגיה הרצינית והמעמיקה נגרם מדי יום נזק על ידי האסטרולוגיה הפופולרית-מסחרית, ש"מתמחה" בתחזיות אסטרולוגיות שטחיות שמתאימות לעיתונות הכתובה והאינטרנטית. אסטרולוגיה פופולרית נשענת על מה שנקרא "אסטרולוגיה של מזלות השמש",
שהיא שטחית ביותר וגורמת להבנה מעוותת של תחום האסטרולוגיה, והתוצאה היא הכפשה של אסטרולוגיה - תורת הכוכבים, שהיא בעלת היסטוריה מכובדת כאם המדעים, ובעלת אוריינטציה של פסיכולוגיה חיובית בתקופתנו העכשווית. 

על פי שיטה אסטרולוגית שטחית מחלקים באופן פשטני את כלל האנושות ל-12 אבות טיפוס, כלומר, מתייחסים אך ורק למזלות השמש, ומתעלמים לחלוטין מגורמים משמעותיים אחרים, כגון מזל הירח או מזל השעה (שנקרא גם – מזל הזריחה, המזל העולה או מזל האופק), שניתנים לקביעה אך ורק על פי חישוב אסטרולוגי מדויק.

 

 מזל השמש נקבע על פי החודש שבו נולדתם, והוא רק אחד מעשרות גורמים שנלקחים  בחשבון בעת ניתוח מפה אסטרולוגית. למעשה מפת לידה אסטרולוגית של כל אדם    מכילה את כל 12 המזלות האסטרולוגים. אך המזלות מופיעים אצל כל אחד בהדגשים  שונים, בהתאם לנתוני הלידה שלו. בנוסף לכך יש במפה אסטרולוגית 12 בתים  שמייצגים תחומי חיים שונים. בבתים אסטרולוגים אלה מוצבות הפלנטות השונות. כל  פלנטה ממוקמת במפת הלידה באחד מ-12 המזלות האסטרולוגים, וכל אחת  מהפלנטות מייצגת עקרונות שונים. לכל מפה אסטרולוגית יש מערך כוכבי שמיוחד רק  לה, ושילוב כל העקרונות של כל גורמי מפה אסטרולוגית מאפשר לאסטרולוג המקצועי לתת לכל אדם ניתוח אסטרולוגי שהוא ייחודי ומיועד רק עבורו.

 

משמעות הפסוק "הכל צפוי והרשות נתונה" בהקשר לאסטרולוגיה היא, שהפוטנציאל של האדם גלום במפה האסטרולוגית שלו, ומפה אסטרולוגית מצביעה על מגוון רחב ביותר של אפשרויות. כאשר מבינים את המערך הכוכבי האסטרולוגי זה מאפשר לצפות את האפשרויות האלה ולבחור מתוכן את המתאימות ביותר לאדם שמיוצג על ידי מפה אסטרולוגית ספציפית. מכאן, שאפשרות הבחירה החופשית דווקא מתרחבת, כיוון שהבחירה נעשית מתוך ידיעה כוללת ומודעת ולא מתוך ראייה מצומצמת ומוגבלת.

מפת לידה אסטרולוגית אישית היא ייחודית לכם, ובעזרתה ניתן לאבחן את האופי, את תבניות החשיבה, את דפוסי ההתנהגות שלכם, ומכאן את דרכי ההתנהלות האוטומטיות, שלא בהכרח מקדמות אתכם. זיהוי דפוסים אלה מסייע לשנות אותם. מפת לידה אסטרולוגית גם מאפשרת לאתר מבעוד מועד את חלונות ההזדמנויות שבהן קל יותר לפרוץ ולהתקדם, או את המשוכות הפזורות בדרך, שעלולות לעכב את ההתקדמות.

במפת לידה אסטרולוגית, כמו במפת דרכים, מסומנות כל הדרכים הפוטנציאליות, שיכולות להוביל אתכם ליעדים שלכם. כשם שאנחנו נעזרים בעדכוני דרך כדי לתכנן את המסלול, כך נוכל להסתייע במפה אסטרולוגית כדי להיערך בהתאם מבעוד מועד לתכנן את דרכי החיים, וזה בהחלט מרחיב את אפשרויות הבחירה.
 
המטרה של אסטרולוג היא לעזור למתייעץ שלו לגלות ולהבין את החכמה השמימית שטמונה בו, כך שיחזק את הכוחות הפנימיים ויוכל דווקא להשתחרר מתלות בכוחות חיצוניים. שינוי יסודי וביסוס כוחות רוחניים פנימיים יכולים להיות מושגים רק אם האדם מכיר את עצמו היטב וחותר לקראת התפתחות והתעלות.

כאשר משתמשים בעקרונות אסטרולוגיה באופן נכון ונבון, היא יכולה לשמש אמצעי עזר עוצמתי כדי להעלות את רמת המודעות לשם שיפור עצמי והעצמה אישית, ולמען טרנספורמציה רוחנית.

>>> ומה עם "המזל ה-13" ?!

© כל הזכויות שמורות ל רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות 

 

לרכישת ספרי אסטרולוגיה בהנחה בקנייה מאובטחת לחצו >> סל קניות 

 

ייעוץ אסטרולוגי    אסטרו-קואצ'ינג    לימודי אסטרולוגיה

ספרי אסטרולוגיה    סל קניות   
אודות  צור קשר