מפגש מִקְרִי – מפגש קַרְמִי

המפגש הראשון שלי עם אסטרולוגיה התרחש "במקרה". כאשר היינו בשנת שבתון בארה"ב החלטתי לנצל את הזמן וללמוד גרפולוגיה. חיפשתי קורס מתאים במרכז לימודי סמוך לעיר שבה גרנו, אך הקורס שהוצע שם היה דווקא קורס אסטרולוגיה. הידע הקלוש שלי בתחום זה היה מבוסס על הורוסקופים שהופיעו בעיתונים בארץ. כך שמבחינתי, אסטרולוגיה הייתה משהו קיקיוני שהתמצה בטור מגוחך במדור זניח בעיתון, להתעסק עם אסטרולוגיה נראה לי מאד לא רציני (בלשון המעטה), המחשבה שאהיה אסטרולוגית אפילו לא דרכה על סף תודעתי, ובוודאי שלא שיערתי שתוך זמן לא רב אהפוך לאסטרולוגית מקצועית, ובהמשך  לסופרת בינלאומית של ספרי אסטרולוגיה ייחודיים

זה קרה לפני יותר משלושים שנה, ומהר מאד הסתבר שה"מפגש המקרי" היה מפגש גורלי, ושה"מקרה" לא היה אלא "קרמה" במסווה. לאחר שיחה קצרה עם האסטרולוגית מנחת הקורס החלטתי לתת לזה צ'אנס ולקחתי את קורס המבוא. כשהתחלתי ללמוד התברר לי שהמרחבים והעומקים של האסטרולוגיה הם בלתי נגמרים.

בשנת השבתון השנייה עברנו לקליפורניה. עסקתי שם גם בהוראת יוגה (עד אז תרגלתי יוגה כעשר שנים בארץ), לאחר שהוסמכתי כמורה בכירה בקורסים למורים במרכז שיבננדה ליוגה וודנטה בקנדה. המשכתי להשתלם באסטרולוגיה וגיליתי גם את הצד המדעי של תחום האסטרולוגיה, זה הסתדר לי טוב עם הפן הרציונאלי שלי, ותוך זמן קצר נכבשתי לגמרי. 

  דפדוף בדפי ההיסטוריה של האסטרולוגיה לימד אותי שאנשי מדע דגולים מהעבר
  עסקו באסטרולוגיה, וגם 
ניוטון, אבי הפיזיקה המודרנית, גילה בה עניין ולמד אותה. 

  אפילו בעלי המדען, שליווה את ההתקדמות שלי בשדה האסטרולוגיה
  בסקרנות המחקרית שלו, נאלץ להודות ש"אסטרולוגיה עובדת". 

  שבע שנים לאחר חזרתנו לארץ, נסענו שוב לארה"ב לעוד שנת שבתון.
  כבת מזל קשת  –  מזל שמייצג הרחבת אופקים, ארצות חו"ל, לימודים
  והתפתחות אישית ורוחנית – ניצלתי היטב את שנת השבתון והשתלמתי גם
  בתחומים נוספים של העידן החדש: טארוט, תקשור, ריברסינג, שחזור גלגולים.

אך רק סמוך לסיום תקופת השבתון, מצאתי את המשהו העלום הזה, שלא ידעתי מהו אך חיפשתי אחריו בתחום האסטרולוגיה – אסטרולוגיה הוררית   ענף אסטרולוגי ייחודי שעוסק במתן תשובות לשאלות ממוקדות.

עד אז, למרות שכבר עסקתי כמה שנים באסטרולוגיה, מעולם לא שמעתי את המונח "אסטרולוגיה הוררית".
אבל מרגע שגיליתי והצצתי – נשאבתי, נסחפתי, נדלקתי ו...בערתי כמו אש בשדה קוצים. (ואיך לא – מזל קשת הוא מזל אש). 
אני עובדת על פי שיטתה של אייווי ג'ייקובסון, הכוהנת הגדולה של אסטרולוגיה הוררית בתקופתנו, שאיתה שמרתי על קשר במשך חמש שנים עד לפטירתה. היא נתנה לי את ברכת הדרך לקראת היציאה לאור של ספרי "השמים יכולים לענות - אסטרולוגיה הוררית", והספר מוקדש לה. (ראו פרטים על הספר ברשימת הספרים בהמשך). 

כשחזרנו לארץ אימצתי את שיטת הייעוץ האסטרולוגי הטלפוני, שכבר הייתה שגורה אז בארה"ב, אך עדיין לא הייתה נהוגה בארץ, והמשכתי להעביר קורסים באסטרולוגיה. המשכתי ללמד גם יוגה, ולהנחות סדנאות למודעות עצמית בנושאים שונים מתחום העידן החדש: תקשור, שחזור גלגולים, תיקון קרמה, איזון צ'קרות, ריברסינג, טארוט, מטוטלת. כמו כן, הוסמכתי כמאמנת אישית וכמטפלת NLP בכירה.  

 

בעבודתי אני משלבת תחומי התמחות אחדים, כגון, תרפיית קו הזמן מתחום ה- NLP , אסטרו-קואצ'ינג – שילוב אימון אישי ואסטרולוגיה, אסטרו-טארוט, ועוד. כאסטרולוגית-מאמנת אני מגדירה את עצמי כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"חוזה עתידות", ואני נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון, להבנה וליווי של תהליכי התפתחות אישית, ולהכוונה רוחנית.

 

כאמור, בראשית דרכי לא התכוונתי להיות אסטרולוגית, אך כן שאפתי, עוד מילדות, להיות סופרת, ועכשיו, בספריי, שהם ספרי הדרכה לצמיחה אישית ורוחנית, אני שואפת לחבר אתכם הקוראים לתחומים שאליהם אני מחוברת

מעגלי העצמה להגשמת הייעוד  נכתב כדי לעזור לכם לגלות מהי משמעות החיים עבורכם, והוא מציע לכם קורס שלם לגילוי ולמימוש הייעוד. כל פרק בספר הוא שלב נוסף בדרך ומקרב אתכם להגשמה. מיועד גם לאלה שכבר מצאו את הייעוד וחיים אותו ביומיום – הוא יעזור לכם להעצים את החיבור לשליחות החיים שלכם.

יוגה לי ולך ולגיל הרך  ספרי הראשון, הוא ספר הדרכת יוגה לילדים שמתאים ל-כו-לם. מרגע צאתו לאור זכה הספר להצלחה רבה, והמהדורות הראשונות שלו אזלו מן השוק. פניות רבות מצד הורים, גננות ומורים, וגם מורי יוגה שחיפשו אותו, הניעו אותי להחזיר אותו לשוק הספרים, וגם הפכו אותי למו"ל – את המהדורות הבאות של ספר היוגה הוצאתי לאור בהוצאת "נאורה", הוצאת ספרים שהקמתי ב-2003. מאז, אני מוציאה לאור את  כל ספריי בהוצאת "נאורה". יצא לאור גם באנגלית.

השמים יכולים לענות  עוסק באסטרולוגיה הוררית – הענף האסטרולוגי המרתק של פענוח מפות שאלה לשם מתן תשובות לשאלות בכל תחום. זוהי שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, והיא מבוססת על מערכת כללים ברורה ומוגדרת, ולכן היא הקרובה ביותר למדע.  

הקשר הקרמי   עוסק באסטרולוגיה מנקודת מבט של הקרמה, ובמערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים. הספר יצא לאור גם באנגלית, בהוצאת ספרים ידועה בארה"ב, ומופץ בכל רחבי העולם: Karmic Astrology 

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים  מציג את שיטת ה- אסטרו-טארוט, שיטה מעשית לפיתוח המודעות העצמית שניתנת ליישום יומיומי. הספר מלמד איך למשוך שפע אל חייכם באמצעות שילוב עקרונות אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים של הקבלה האוניברסלית.
הספר יצא לאור באנגלית בשני ספרים אינטרנטיים, שהגיעו למעמד של רבי מכר באמזון.

חרבות או גביעים ספרי הראשון על קלפי טארוט, עוסק בהבנת מערכות יחסים ושיפור תקשורת בינאישית. ההתייחסות אל הקלפים היא כאל כלי אבחון. קריאה בקלפים מסייעת לאדם לראות את עצמו ביתר בהירות,
לשנות את מצב תודעתו, לתקן ולשפר את חייו ואת
מערכות היחסים שלו

סודות הקריאה בקלפים הוא השלישי בטרילוגיה של ספריי על טארוט, והוא מתרכז בקלפי המערכת המשנית של הטארוט. זהו ספר אינטרנטי שמגיש לכם את עקרונות הקריאה בקלפי טארוט בבהירות רבה ובצורה מאד ידידותית, ויש בו פירושים ממוקדים והדגמות מפורטות של פריסות.

תקשור בעשרה שיעורים   מדריך את הקוראים להגיע לשיפור עצמי, ליצור מציאות רצויה ולסייע גם לאחרים למצוא את עצמם, באמצעות מדיטציות לאיזון גוף-נפש והתחברות למדריכי הנשמה ולתודעה העליונה.   

מישהו צריך לפתוח חלון  הוא ספר ילדים נוסף שכתבתי והפקתי. זהו סיפור הרפתקאות צבעוני מאויר (אייר איגור קוביאר) שמתאר ידידות בין ילד וסבא שיצאו למסע לחיפוש האור בעולם דמיוני מעבר לעננים. יצא לאור גם באנגלית.
הספר
מתאים לקוראים בכל גיל – לכל המשפחה, ומגולמים בו המסרים שאני מבקשת להעביר לקוראים, לתלמידים, למתייעצים ולמתאמנים שלי: 

כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב, 
יכול לשנות את חייו
ולממש את שאיפותיו. 
לעולם לא מוקדם מדי, ולעולם לא מאוחר מדי עבור
כם 
לצאת למסע חיפוש עצמי ולהגשים את עצמכם.
  

 לחצו כאן לרכישת ספרי רות אהרוני בהנחה בקנייה מאובטחת >> סל קניות

רות אהרוני
מומחית ל- אסטרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה זוגית 
אסטרולוגיה הוררית = מתן תשובות לשאלות ממוקדות