ספר אסטרולוגיה 

אסטרולוגיה קרמתית

הקשר הקרמי – על גלגולים ואהבות בגלגל המזלות

כמה מילים על החזרה לעבר

כשהייתי בת 10 חליתי בשפעת חורפית רגילה. לא הייתה זו, כמובן, המחלה הראשונה בחיי. עברתי בהצלחה את כל מחלות הילדות הרגילות, וכל שנה התייצבתי בשקיקה למסדר החולים של החורף התורן. מי לא רוצה קצת חופש מהלימודים? במקרה שלי היה לכך רווח נלווה של פינוקים ומסירות בלתי מוגבלת של אם עם ירח במזל בתולה.

שכבתי מכורבלת בשמיכה, מסביבי משחקים וערמת ספרים גבוהה, כיאות לבת מזל קשת, והתכוננתי לבלות כמה ימים טובים במיטה. פתאום, ואני זוכרת את הפתאומיות שבתחושה, השתלט עלי פחד מוות. הייתי בטוחה שאני הולכת למות. הזעקתי את אמי, והיא התיישבה על מיטתי, ובסבלנות אין קץ הסבירה לי, שאין שום חשש לחיי, ושתוך זמן קצר ביותר אבריא. לקח לה זמן לשכנע אותי. הפחד ממש לפת את לבי ולא הרפה. אבל כמובן, שבאמת תוך ימים ספורים הבראתי וחזרתי לעצמי. שנים ספורות לאחר מכן הפנמתי לחלוטין את הרעיון של גלגול נשמות, ופחד המוות לא שב לפקוד אותי עוד.

לא זכרתי את החורף ההוא ואת הסיטואציה המסוימת הזאת במשך שנים רבות. יום אחד בשבתי במדיטציה, מצאתי את עצמי בקיום אחר, שבו הייתי ילדה בת 10 באיטליה. שכבתי במיטה, חולה אנושות בדלקת ריאות, וחוויתי את מותי מאותה מחלה. רק יומיים לאחר מדיטציה זאת חזר אלי הזיכרון על המחלה בילדותי אותה תיארתי קודם, והוחוורה לי הסיבה לפחד המוות שתקף אותי אז.

חוויתי את נסיבות המוות שלי בעוד כמה גלגולים. כמה מהנסיבות היו טראומטיות במיוחד, ובמקרים אחרים המוות בא כחוויה משחררת.

חזרה לעבר בטכניקת שחזור גלגולים היא אחד האמצעים שרכשתי במהלך חיפושיי הרוחניים. באמצעות הרגרסיה חוויתי גלגולים רבים שהשתרעו על פני תקופות, יבשות ותרבויות שונות. חזרה לגלגולים שמסבירים את העיסוקים הנוכחיים היא מרתקת ביותר, ואני חזרתי לחיים קודמים שבהם עסקתי ביוגה, אסטרולוגיה, קריאה בקלפים וריפוי רוחני. חייתי כנזיר בתקופות שונות, בהודו ובטיבט, במדבר יהודה בכת האיסיים, וכנזירה קתולית באירופה. הופתעתי לגלות, שבגלגול במאה הארבע עשרה הוכשרתי כאסטרולוגית דווקא במנזר קתולי בצרפת. עד לאותה רגרסיה סברתי שהממסד הדתי הנוצרי התנגד לאסטרולוגיה. גילוי זה הניע אותי לחקור את הנושא והתברר לי שאנשי כמורה רבים, גם בדרגים הגבוהים, אכן עסקו באסטרולוגיה.

בחיים הנוכחיים נרתעתי במשך שנים רבות מהתקרבות לקריאה בקלפים,
עד שכוח המשיכה המאגי של הטארוט המיס את התנגדותי, והתחלתי לקרוא בהם ואף להנחיל אמנות זו לאחרים. באחד ממסעותיי לעבר גיליתי, שבמאה השמונה עשרה גרמו בקיאותי ומיומנותי בקריאת קלפים לשעבודי בידי אנשי שררה שניצלו את כישוריי. חוויה טראומטית זו שהוטבעה בתת ההכרה שלי, מסבירה את הסתייגותי הראשונית מהקלפים בחיי במאה העשרים. חוויתי עוד קיומים משמעותיים, מהם כאלה שהתרחשו לפני אלפי שנים. כל חזרה לעבר הסבירה לי דברים נוספים והבהירה את תבניות חיי העכשוויות.

חזרה לעבר אינה איזה להטוט לסיפוק יצר הסקרנות או לטיפוח החשיבות העצמית.
חזרה לגלגולים קודמים מוסיפה למטען הידע של האדם על עצמו ועל הסובבים אותו ולהבנת מהלך חייו העכשווי, והיא מסייעת לאיתור יעדיו וייעודו.
כמו כן, לפעמים האדם נושא עמו מחלות, פחדים, בעיות ומצוקות, שמקורם אינו באירועים ונסיבות מן הגלגול הזה, אלא תחילתם נטועה בגלגולים אחרים, קרובים או רחוקים, וזיהוי מקור זה יכול לשחרר אותו מהשפעתם.

גם תחילתם של קשרים זוגיים נטועה בדרך כלל בגלגולים קודמים, וכיוון שזוגיות היא אחד הנושאים השכיחים ביותר בפניות לייעוץ, הרי מה שמשך את לבי בעיקר היה חקר התחום של זוגיות קרמתית, והתחלתי לאסוף עליו חומר.

פגשתי בני זוג שתאמו זה את זו בצורה מושלמת, אך נסיבות חייהם לא אפשרו להם לחיות יחד בני זוג שלא יכולים יחד ולא יכולים לחוד בני זוג שעבדו יחד, ומשהשלימו את מטרתם הקרמית המשותפת נפרדו, אם בעקבות גירושים ואם עקב מות אחד מבני הזוג. בדקתי מפות לידה רבות של זוגות נשואים ולא נשואים, של הורים וילדים, של אחים ואחיות, של מורים ותלמידים, וזוגות ידידים. כל מקרה היה מעניין, אם לא מהבחינה האישית אזי מהבחינה המחקרית.

עניין מיוחד גיליתי בקשריו הקרמתיים של אדגר קייסי,"הנביא הישן", שעל חייו ומשנתו נכתבו ספרים רבים. הוא היה נשוי באושר לגרטרוד, אך בקריאותיו הרוחניות, שאותן עשה בטראנס מלא, ציין, שדווקא מזכירתו, גלדיס, שהייתה צעירה משניהם בשנים רבות, היתה בת זוגו הקוסמית. פניתי ל"אגודה למחקר והארה", שפועלת בווירג'יניה שבארה"ב, וביקשתי את נתוני הלידה של שלושתם. נעניתי באדיבות, קיבלתי את כל הפרטים הדרושים, וצירפתי את מפותיהם האסטרולוגיות למחקרי ולהדגמות שבספר.

במהלך המחקר שערכתי בדקתי גורמים רבים כדי לראות אם יש להם חשיבות בתחום של השוואת מפות, ואם הם תורמים להבנת הקשרים הקרמתיים בין האנשים המיוצגים על ידי המפות. כיוון שהיריעה היא רחבה ביותר, התמקדתי בספר בגורמים שלפי מסקנותיי מספקים את המידע הדרוש להבנת קשרים קרמתיים, ומאפשרים גם למתחילים בשטח האסטרולוגיה להתנסות בניתוח ראשוני של השוואת מפות.

בספר מוצגות אבני היסוד של האסטרולוגיה - מזלות, פלנטות, היבטים, בתים - מנקודת המבט של האסטרולוגיה הקרמתית, תוך שימת דגש על הנושא של זוגיות קרמתית. הטכניקות המוצגות בספר מאפשרות להתנסות בניתוח מפה זוגית בדרך פשוטה אך מאלפת. יש גם הסבר מפורט על הציר הדרקוני - ראש וזנב הדרקון - שיש לו תפקיד מרכזי באסטרולוגיה קרמתית. בנספח מופיעים המיקומים של ציר הדרקון במזלות החל מראשית המאה ה-20, כך שכל אחד יוכל למצוא את עצמו בקלות, ולקבל רמזים על המהלך הקרמתי של חייו.

ניתוח אסטרולוגי של מפה מנקודת מבט קרמתית אינו מצביע על גלגולים ספציפיים, אלא מלמד על תבניות אנרגיה שהוטבעו בתת ההכרה במהלך גלגוליו של האדם והן נותנות את אותותיהם בגלגול הנוכחי ומכתיבות לו בחירות מסוימות בהווה. כדי לאתר גלגולים ספציפיים, אני נעזרת בתקשור. בספר מובאת דוגמה למפה מחיים קודמים שהצבתי בעקבות פגישת רגרסיה ותקשור.     

הספר מלמד גם איך למשוך את בן הזוג הקוסמי באמצעות עבודה על מערכת הצ'קרות, שהיא מערכת מרכזי האנרגיה שבגוף האתרי. הספר מציג בפירוט כל צ'קרה, ומציין את תפקידה בחיינו הגשמיים, הנפשיים והרוחניים. לעבודה על הצ'קרות יש חשיבות רבה בעידן החדש, עידן האור, והספר מציע תרגילים פשוטים אך יעילים, שמסייעים להתפתחות בכל מישורי החיים, ומומלץ לשלבם בחיי היומיום, ולייחד להם זמן כלשהו בסדר היום. 

ברצוני עוד להעיר הערה שקשורה לסמנטיקה: בספר השתמשתי בביטוי - הנשמה המתקרמת, כדי לציין את התגלמותה המחודשת של נשמה בגוף בקיום זה. ביטוי זה מתקשר לסיפור אדם וחוה בגן עדן. על פי פרשנות אזוטרית, אדם וחוה חיו בגן עדן כנשמות ללא גוף פיסי. האקט של אכילת פרי עץ הדעת ביטא את הרצון האנושי להתנסות בקיום פיסי עלי אדמות.

קיום בעולם הגשמי יש בו עצב ועמל וכאב ומוות. ה' הזהירם לבל יאכלו מפרי עץ הדעת "פן תמותון", וכשכבר טעמו ממנו הייתה הגזרה: "בזעת אפך תאכל לחם עד שובך אל האדמה כי ממנה לקחת כי עפר אתה ואל העפר תשוב". (בראשית ג', י"ט). בפסוק שלאחר מכן מתואר שה עשה "לאדם ולאשתו כותנות עור וילבישם". המשמעות המיסטית היא שלצורך קיומם על פני האדמה, היה עליהם לקרום עור ולהתלבש בגוף פיסי. המילה לקרום מתקשרת גם עם המילה קרמה: קרמה נצברת רק בעולם הפיסי, האדם יכול לשלם את חובו הקרמי באמצעות חיים עלי אדמות, והנשמה המתקרמת בוחרת לה את התנאים המתאימים למילוי הקרמה שלה.

הקדמה מהספר: הקשר הקרמי


לרכישת הספר בהנחה לחצו > סל הקניות

 

או צרו קשר:   08-9340269 

RuthAharoni@gmail.com

 

 

הספר יצא לאור גם באנגלית ומופץ ברחבי העולם

אלה כמה מהביקורות עליו
 > > Customers' Reviews - Amazon :
* "זה הספר הטוב ביותר שקראתי עד כה על אסטרולוגיה" 
"היכולת של רות להסביר מושגים באסטרולוגיה, הן לחובבנים והן למקצוענים,
    היא שלמות של כתיבה...